Laptopy z rodziny Asus Pro BX425 to głównie nowoczesny system operacyjny Windows 10 i w tych lepszych wersjach procesor Core i7 1065G7 o czterech rdzeniach, ale na tym nie kończy się liczba zalet, bo lepsze wersje to też dysk twardy SSD o pojemności 512 GB i 16 GB pamięci RAM, wiele znaczy też ekran o przekątnej 14 cali i matowa matryca, ale plusem jest też Bluetooth, wzmocniona konstrukcja, czytnik kart microSD, trzy porty typu USB i jeden port typu HDMI

Asus Pro BX425 – kolejne ciekawe wzmianki

Laptopy z rodziny Asus Pro BX425 to głównie nowoczesny system operacyjny Windows 10 i w tych lepszych wersjach procesor Core i7 1065G7 o czterech rdzeniach, ale na tym nie kończy się liczba zalet, bo lepsze wersje to też dysk twardy SSD o pojemności 512 GB i 16 GB pamięci RAM, wiele znaczy też ekran o przekątnej 14 cali i matowa matryca, ale plusem jest też Bluetooth, wzmocniona konstrukcja, czytnik kart microSD, trzy porty typu USB i jeden port typu HDMI. Wersje słabsze tego modelu mają mniej pamięci RAM, mniejszy dysk twardy i słabszy procesor i z tych powodów można zaliczyć tę maszynę do typowo kobiecych laptopów, które wykonano z wyższą starannością od tych tanich. Mowa tu o tym, że Asus ten waży 1,17 kilograma, czyli jest to opcja wygodna z punktu widzenia typowej kobiety.

Laptopy z rodziny Asus Pro BX425 to głównie nowoczesny system operacyjny Windows 10 i w tych lepszych wersjach procesor Core i7 1065G7 o czterech rdzeniach, ale na tym nie kończy się liczba zalet, bo lepsze wersje to też dysk twardy SSD o pojemności 512 GB i 16 GB pamięci RAM, wiele znaczy też ekran o przekątnej 14 cali i matowa matryca, ale plusem jest też Bluetooth, wzmocniona konstrukcja, czytnik kart microSD, trzy porty typu USB i jeden port typu HDMIBluetooth w laptopie Asus Pro BX425 też jest bardzo ważnym z punktu widzenia statystycznej kobiety (więcej: http://www.mzcomputers.pl/jak-sprawdzic-nazwy-swoich-podzespolow/), bo dzięki niemu można pobierać filmy i zdjęcia bezprzewodowo, czyli nie trzeba wyjmować karty microSD z telefonu. Wiele znaczy też uroda tego konkretnego modelu, czyli dodatki takie jak srebrna ramka wokół klawiatury podświetlanej na niebiesko. Takie klawiatury i takie ramki to dla kobiet piękno, którego nie mają znacznie tańsze laptopy, bo tanie modele to głównie zaleta ceny, a ich żywotność niestety pozostawia wiele do życzenia.

Asus Pro BX425 to także procesor Core i7 o czterech rdzeniach. Jeszcze jakiś czas temu taki procesor był szczytem marzeń, ale obecnie jest już normą. Jednym słowem ceni go się za żywotność, czyli za to, że z biegiem lat nie staje się słabszym, ale to też spory wydatek dla niektórych i dlatego model ten wielu ludzi kupi jako opcję powystawową, bo laptop z wystawy sklepowej jest tańszym, lekko używanym i co najważniejsze może nie mieć śladów użytkowania na obudowie. W tym tkwi chyba najważniejszy plus takiej opcji.

Biznes zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com