Komputer przenośny taki jak Asus Pro BX425 to lekka uniwersalność, czyli procesor Core i7, 16GB pamięci RAM typu DDR i dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Do zalet tych należy dodać ekran o przekątnej 14 cali, czyli też matową matrycę i podświetlaną klawiaturę na dokładkę

Asus Pro BX425 – lekka uniwersalność

Komputer przenośny taki jak Asus Pro BX425 to lekka uniwersalność, czyli procesor Core i7, 16GB pamięci RAM typu DDR i dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Do zalet tych należy dodać ekran o przekątnej 14 cali, czyli też matową matrycę i podświetlaną klawiaturę na dokładkę. Kluczowe znaczenie w przypadku tego laptopa ma też jeden port HDMI i trzy porty USB. Niska masa i wzmocniona konstrukcja też są jego zaletą, bo w czasach obecnych komputer do pracy ma być nie tylko lekki, ale też należycie trwał, czyli przypadkowe i niezbyt mocno uderzenie o skrzydło drzwi nie może uszkodzić takiego komputera, którego bardzo ważną zaletą jest też system operacyjny Windows 10 Pro. System ten w czasach obecnych jest normą i to także w przypadku laptopów do gier.

Komputer przenośny taki jak Asus Pro BX425 to lekka uniwersalność, czyli procesor Core i7, 16GB pamięci RAM typu DDR i dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Do zalet tych należy dodać ekran o przekątnej 14 cali, czyli też matową matrycę i podświetlaną klawiaturę na dokładkęLaptop taki jak Asus Pro BX425 to łatwość obsługi, dzięki matowej matrycy. Matryca ta ułatwia zobaczenie tego co dzieje się na ekranie i to nawet tam, gdzie nasłonecznienie stanowi sporą przeszkodę. Rzecz jasna ten laptop nie ma w standardzie dodatku takiego jak czytnik linii papilarnych, ale można go zabezpieczyć hasłem i to dość długim, a Bluetooth to dodatkowy bajer, dzięki któremu można przesyłać pliki bezprzewodowo i to za każdym razem.

Lekkość i kompaktowe rozmiary Asus Pro BX425 są bardzo ważnymi, ale sam design też jest istotny, bo ten konkretny laptop musi się też podobać użytkownikowi i właśnie dlatego ma on stylową obudowę i podświetlenie klawiatury. Mowa tu dokładnie o tym, że to markowy komputer przenośny i dlatego stylistyka wykonania musi go wyróżniać. Tego typu wyróżnienie musi być też powiązane z typowymi walorami użytecznymi, bo laptop który waży trochę ponad kilogram to świetny nabytek dla pracującej kobiety, która może na nim dokończyć artykuł z tylnego siedzenie rodzinnego vana lub na niewielkim stoliku w pociągu podmiejskim, czyli tam gdzie miejsca na pracę jest niewiele.

zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com