Asus Pro BX425 to 14-calowy, niezwykle lekki i bardzo mobilny notebook

Asus Pro BX425 notebook, który przeszedł testy wojskowe

Asus Pro BX425 to 14-calowy, niezwykle lekki i bardzo mobilny notebook. Został on zaprojektowany z najlepszej jakości komponentów. Mianowicie w procesie produkcji użyto aluminium, które jest bardzo lekkie ale i jednocześnie wytrzymałe. Co istotne, sprzęt ten przeszedł pozytywnie część specjalistycznych testów wojskowych, chodzi konkretnie o testy MIL-STD 810G. Model ten charakteryzuje się posiadaniem nowoczesnych podzespołów. Wyposażony jest on w matową matrycę IPS, która świetnie radzi sobie z różnego rodzaju naświetleniami i błyskami.

Asus Pro BX425 to 14-calowy, niezwykle lekki i bardzo mobilny notebookModel ten posiada 8 GB bądź 16 GB pamięci RAM oraz 512 GB pojemności dyskowej. Kompatybilny jest on z systemem Windows 10 Pro. Model ten w zależności od wersji dostępny jest z procesorem Intel Core I3, I5 bądź też I7. Procesory z grupy Intel zapewniają szybką i wydajną pracę. Komputer ten wyróżnia się też rozdzielczością w wersji Full HD. Asus Pro BX425 wyposażony jest w zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics. Model ten wyposażony jest także w NumberPad. Co ważne, klawiatura w tym komputerze jest podświetlana, co pozwala na również nocną pracę.

Asus Pro BX425 – multimedialny i wydajny

Na pokładzie komputera użytkownik znajdzie również WLAN oraz port Bluetooh. W kwestii m.in. wyposażenia w złącza producent oferuje gniazdo HDMI oraz 3 porty USB. Zdecydowanie notebook ten przeznaczony jest do biznesu i dla przedsiębiorców oraz freelancerów. Notebook ten ma bardzo dobry akumulator litowo-jonowy, który wyposażony jest w 4 komory. Czas pracy komputera wynosi nawet 960 minut na jednym ładowaniu. Jak na taki niewielki notebook jest to bez wątpienia bardzo długi czas. Zatem w ramach podsumowania warto pamiętać, iż Asus Pro BX425 wyposażony jest w:

  • 14 calową matrycę,
  • Windows 10 Pro,
  • 8 lub 16 gb pamięci RAM,
  • zintegrowaną kartę Intel UHD Graphics,
  • procesor z rodziny Intel Core,
  • 3 porty USB oraz port Bluetooh.
Biznes zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com