Grubość modelów Getac B360 to zaledwie 35 mm

Czym cechują się modele Getac B360?

Brakuje Ci w firmie dobrych jakościowo komputerów przenośnych? A może szukasz czegoś także do użytku poza własnym przedsiębiorstwem, domem lub mieszkaniem? Sporo osób nie wie, na co postawić… W takiej sytuacji dużo ludzi decyduje się na sprawdzone modele tego typu. Czy słusznie? W odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci przygotowany przez nas wpis.

Zalety komputerów przenośnych z tej serii

 Grubość modelów Getac B360 to zaledwie 35 mmWalorów tych właśnie komputerów przenośnych ogólnie nie brakuje. Między innymi są one kompaktowe. Co to jednak oznacza w praktyce? Grubość modelów Getac B360 to zaledwie 35 mm (więcej: www.notebook4u.com.pl). Z kolei ich waga to nieco ponad 2,30 kg. Z tego zaś właśnie względu, przenośne komputery z tej serii, mogą być stosowane w wielu miejscach. Świetnie nadają się na przykład do podroży delegacyjnych. Nie ma oczywiście żadnego problemu, by przy ich pomocy wykonywać zadania na terenie na przykład własnego biura. Wszak te modele są szybkie i wydajne.

Co jeszcze jest ważne w ramach tego właśnie zagadnienia? Na pewno kwestia, że te przenośne komputery są do stosowania w skrajnie trudnych warunkach. Ich obudowy są szczególnie trwałe i odporne. Wytrzymałość jest tutaj na wysokim poziomie. Wszak do produkcji zastosowano jedynie wysokiej jakości komponenty. Ta sprawa nie może być zaś potraktowana po macoszemu. Są bowiem czasami zawody, gdy przenośne komputery są stosowane w specyficznych warunkach… Tam te modele nadają się znakomicie. O czym jeszcze nie wolno zapominać na tej płaszczyźnie? Należy podkreślić, że te przenośne komputery są odporne, chociażby na silne strumienie wody, czy kurz. Definiuje to klasa szczelności typu IP66. Jeśli zatem komuś zależy na dobrych jakościowo sprzętach, to będzie pod wieloma względami zadowolony.