Wydajność komputera nigdy nie była szybsza

Czym wyróżnia się Lenovo ThinkPad P51s?

Nowy Lenovo ThinkPad P15s  (www.notebooki-notebooki.pl) dzięki wydajnemu, nowatorskiemu przetwarzaniu, całodziennej pracy na baterii i solidnej konstrukcji połączonej z wideo o wysokiej rozdzielczości z dyskretną grafiką, elastycznością wielu portów i bezpieczeństwem klasy biznesowej będziemy mogli o wiele sprawniej wykonywać swoje zadania. Wszystko to przy zachowaniu jeszcze mniejszej grubości i lekkości w porównaniu z poprzednią generacją.

Cechy charakterystyczne

Wydajność komputera nigdy nie była szybszaKomputery z serii Lenovo ThinkPad P51s posiadają:

  • 2 GB pamięci GDDR5 VRAM,
  • procesor graficzny NVIDIA® Maxwell M520M z certyfikatem ISV
  • wyświetlacza LCD 4K UHD (3840 x 2160 pikseli),
  • kamerę internetową 720p HD,
  • Trusted Platform Module,
  • czytnik linii papilarnych.

Wydajność komputera nigdy nie była szybsza. Procesory Intel® 7 Gen Core™ i z wbudowanymi zabezpieczeniami zostały zaprojektowane tak, aby podnieść naszą produktywność, kreatywność na wyższy poziom. Technologia Intel® vPro sprawia, że zarządzanie na poziomie przedsiębiorstwa jest jeszcze bardziej wygodne i efektywne. A dzięki systemowi Windows 10 Pro można zapewnić sobie i swojej firmie możliwość bezpiecznego wykonywania wspaniałych rzeczy na wielu urządzeniach w dowolnym miejscu, z każdym i w dowolnym czasie. Dostosowując się do różnych budżetów, jest również bardzo łatwy w użyciu.

Dzięki USB 3.1 Intel® Thunderbolt™ 3 można szybko przenosić dane między P51s a innymi urządzeniami za pomocą jednego, kompaktowego portu USB 3.1, obsługującego jednocześnie wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości i wydajne urządzenia do transmisji danych. Aby zapewnić prawdziwą mobilność, należy dodać opcję połączenia z siecią WWAN. Subskrybując telefon komórkowy innej firmy, można uzyskać dostęp do sieci 4G i łączyć się z Internetem w dowolnym miejscu.

Biznes zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com