Dell Latitude 7420 to także podzespoły elektroniczne, które wyróżnia żywotność, czyli nawet po tych czterech lub pięciu latach ten konkretny Dell działa tak jak nowy, a laptopy nie markowe już po trochę ponad roku znacząco zwalniają

Dell Latitude 7420 – kolejna ciekawa alternatywa

Atrakcyjny Dell Latitude 7420 to także system operacyjny Windows 10, 14 cali ekranu, matowa matryca, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 16 GB, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, wbudowany Bluetooth, trzy porty typu USB, jeden port HDMI, wzmocniona konstrukcja, wbudowany mikrofon, czytnik linii papilarnych, czytnik kart microSD, podświetlana klawiatura, pojemna bateria i atrakcyjna obudowa. Maszyna tego rodzaju nie będzie gardzić nawet informatyk zazwyczaj edytujący materiał filmowy nakręcony w jakości 4K, bo nawet on chce mieć ten drugi i znacznie lżejszy laptop, po to by wszędzie nie nosić elektroniki ważącej grubo ponad trzy kilo. Kobiety pracujące też docenia ten model Dell za lekkość, oraz za to że ma on mikrofon i kamerę internetową niezbędne do wideokonferencji.

Dell Latitude 7420 to także podzespoły elektroniczne, które wyróżnia żywotność, czyli nawet po tych czterech lub pięciu latach ten konkretny Dell działa tak jak nowy, a laptopy nie markowe już po trochę ponad roku znacząco zwalniająKobiety w przypadku tego Dell Latitude 7420 docenią także matową matrycę, dzięki której można pracować choćby na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie sobie nie poradzi matryca błyszcząca, bo w jej przypadku i nawet w średnio intensywnym słońcu niewiele widać na ekranie. Dlatego w epoce pracy mobilnej matowe matryce są w laptopach markowych opcją obowiązkową, częściej spotykaną niż czytnik linii papilarnych, który do pewnego stopnia zabezpiecza nasze ważne pliki, ale nie jest opcją rewelacyjną, czyli też da się go obejść.

Ten lepszy Dell Latitude 7420 to także podzespoły elektroniczne, które wyróżnia żywotność, czyli nawet po tych czterech lub pięciu latach ten konkretny Dell działa tak jak nowy, a laptopy nie markowe już po trochę ponad roku znacząco zwalniają. Detale upiększające w przypadku tego modelu też znaczą bardzo wiele, bo kobiety pracujące doceniają to, że jest to jedna z bardziej liczących się marek na rynku, ale też szukają obudowy, która ma w sobie wiele piękna, czyli pewną ilośc smacznych detali ozdobnych.