Dell Precision 17 7760 to laptop klasy stacji roboczej, który został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i wytrzymałości w środowisku mobilnym

Dell Precision 17 7760 – specyfikacja i porty mobilnej stacji roboczej

Dell Precision 17 7760 to laptop klasy stacji roboczej, który został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i wytrzymałości w środowisku mobilnym (http://www.notebook4u.com.pl/dell-precision-17-7760-z-nowoczesnym-procesorem-graficznym-nvidia-rtx-a/). Posiada bardzo wydajny osprzęt jak na stację roboczą i nadaje się do renderowania VR.

Dell Precision 17 7760 – laptop przetestowany w różnych warunkach

Dell Precision 17 7760 to laptop klasy stacji roboczej, który został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i wytrzymałości w środowisku mobilnymDell Precision 17 7760 przetestowany jest pod kątem trwałości zgodnie z normami MIL-SPEC i ma rozbudowane funkcje zabezpieczeń. Można go używać ze stacją dokującą Dell WD19. Wyposażony jest w procesor Intel Core i7 (dostępne są wersje z procesorem i9), kartę graficzną NVIDIA T1200, RTX A3000, RTX A4000 lub RTX A5000, od 8 GB do 128 GB pamięci RAM oraz dysk twardy lub dysk SSD o pojemności do 4 TB.

Inne funkcje obejmują porty USB 3.0, porty USB typu C, porty HDMI, gniazdo kart SD, skaner linii papilarnych i czytnik Smart Card. Ekran ma matrycę IPS (1920 x 1080) z szerokimi kątami widzenia i opcją ekranu dotykowego. Urządzenie jest wyposażone w preinstalowany system Windows 10 Pro, który działa szybko dzięki szybko ładującemu się dyskowi Solid State Drive (SSD).

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Dell Precision 17 7760 oferuje szereg funkcji, w tym:

  • Moduł TPM (Trusted Platform Module) 2.0.
  • Czytnik kart inteligentnych.
  • Opcjonalny czytnik linii papilarnych z obsługą FIDO.

Dodatkowe wsparcie systemowe od Dell

System Dell ControlVault2 z certyfikatem FIPS 140-2 Level 3 stanowi bezpieczniejszą alternatywę dla przechowywania i przetwarzania haseł, szablonów biometrycznych i kodów bezpieczeństwa. Oferuje również zaawansowaną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem, w tym możliwość utworzenia izolowanego środowiska w obrębie układu scalonego, aby zapewnić bezpieczeństwo najważniejszych danych.

Dell Data Guardian w Dell Precision 17 7760 zapewnia pojedynczy interfejs do szyfrowania i kontroli wszystkich pamięci masowych w laptopie. Obejmuje dwuskładnikowe uwierzytelnianie dostępu do danych, wirtualny dysk do ochrony danych oraz szyfrowanie BitLocker, które umożliwia łatwe zaszyfrowanie całego dysku twardego.