Dell Vostro 5490 to niewielki (14 calowa matryca) laptop, który posiada wszystko, czego potrzeba do efektywnej, wydajnej i szybkiej pracy

Dell szaleje na rynku laptów biznesowych

Firma komputerowa Dell obsługuje różne typy klientów. Projektanci starają suę, by każda grupa użytkowników znalazła coś dla siebie w ofercie firmy. Dzięki temu znajdziemy w niej zarówno proste sprzęty służące przede wszystkim do pracy w domu, jak i potęzne maszyny potrafiące sprostać nawet najbardziej wymagającym grom. Dell to także doskonały producent laptopów biznesowych. Jego propozycje w tej dziedzinie sprawiają, że przedsiębiorcy mają problem jaki laptop wykorzystywać swojej pracy. Oferta Della jest bowiem nie tylko szeroka ale i bardzo zdywersyfikowana. Istnieją jednak wybory intuicyjne. Takim jest Dell Vostro 549. Komputer ten posiada wszystko to, co powinien posiadać laptop biznesowy, a przy tym jego cena jak na komputer takiej klasy jest bardzo itneresująca. 

Dell dla biznesu

Dell Vostro 5490 to niewielki (14 calowa matryca) laptop, który posiada wszystko, czego potrzeba do efektywnej, wydajnej i szybkiej pracyDell Vostro 5490 to niewielki (14 calowa matryca) laptop, który posiada wszystko, czego potrzeba do efektywnej, wydajnej i szybkiej pracy. Jego smukły wygląd pomaga w przenoszeniu go z miejsca na miejsce. Bateria potrafi wytrzymać stosunkowo długo bez konieczności ładowania. Dell Vostro 5490 może być dostosowany wprost do preferencji użytkownika (http://www.mk-notebook.pl/dell-trwaly-i-wytrzymaly/). Wystarczy zobaczyć możliwości jego modyfikacji w kwestii samego procesora. Dell Vostro 5490 może być obsługiwany bowiem przez Intel Core i3, Intel Core i5 bądź Intel Core i7 (więcej). To bardzo duży rozstrzał, lecz za każdym razem komputer będzie radził sobie świetnie.

Wykorzystywana karta graficzna opierać się będzie na dorobku firmy Intel bądź NVIDIA (tutaj także mamy klika możliwości do wyboru). Pamięć RAM osiągnąć może od 4 do 16 GB. Komputer ma też szeroką gamę portów, więc praca z akcesoriami będzie bardzo prosta. Dell Vostro 5490 to sprzęt, który doskonale nadaje się do pracy. Użytkownicy tego modelu są zadowoleni. Dell po raz kolejny pokazało, że zna się na robieniu komputerów jak nikt!

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com