Poszukując odpowiedniego komputera do przedsiębiorstwa, zwraca się uwagę na kilka, podstawowych elementów

Dobry laptop dla przedsiębiorstwa

Poszukując odpowiedniego komputera do przedsiębiorstwa, zwraca się uwagę na kilka, podstawowych elementów. Taki laptop musi być przede wszystkim wysoko wydajny i posiadać możliwości, które dostosowują się do współczesnego pracownika. Dobrym rozwiązaniem dla biznesu jest z pewnością HP ProBook 640 G8. Jest to współczesna konstrukcja, która sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, a możliwości konfiguracji dopasują się elastycznie do budżetu firmy.

Specyfikacja Probook

Poszukując odpowiedniego komputera do przedsiębiorstwa, zwraca się uwagę na kilka, podstawowych elementówLinia Probook, w tym również HP ProBook 640 G8, została idealnie skrojona pod potrzeby biznesu. Mamy tutaj do wykorzystania 14 calowy komputer, który zachwyca swoją mobilnością i wydajnością. Dzięki zastosowaniu czterordzeniowego procesora Inter Core 11 z technologią vPro komputer może bardzo długo pracować na akumulatorze i zapewniać wysoką jakość codziennej pracy. Dysk SSD Opal to wysokie zabezpieczenie pamięci masowej dla przedsiębiorstwa. Doskonale znana obudowa komputerów HP daję nam lekkość działania, a przy tym dużą odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy zalania.

Przełomowy układ graficzny

Zastosowanie HP ProBook 640 G8 w firmie pozwala na komfort i wyjątkowo cichą pracę. Układ graficzny Inter Iris Xe jest właściwie przełomem w tej generacji, pozwalający na znaczne przyspieszenia działania aplikacji biznesowych. Raz na zawsze można więc zapomnieć o wolnym uruchamianiu się programów czy też ich spowolnieniu wtedy kiedy są najbardziej potrzebne. Zastosowanie czytnika linii papilarnych w HP ProBook 640 G8 daje możliwość jeszcze szybszego wybudzenia komputera i przygotowania go do pracy. Kamera posiada tryb Privacy, ze specjalną przesłoną, dzięki czemu nikt nie będzie miał możliwości obserwacji pracy w firmie, wtedy kiedy nie zachodzi taka konieczność. Szeroka gama konfiguracji pozwala na wybór takiego sprzętu, który będzie najbardziej optymalny dla danej firmy.