HP EliteBook 835 G7: odśwież swoje biurowe doświadczenie

Poszukiwania sprzętu, który zaspokoi zarówno nasze biurowe, jak i profesjonalne potrzeby potrafi przedłużać się na kolejne miesiące. Odpowiedzią na technologiczne zagwozdki w przystępnej cenie jest HP EliteBook 835 G7 (www.notebooki-notebooki.pl). Model posiada 13-calowy ekran, waży nieco ponad 1 kg i oferuje moc obliczeniową gotową sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

Prywatność, wysoka wydajność i pewność w prowadzonych działaniach

Poszukiwania sprzętu, który zaspokoi zarówno nasze biurowe, jak i profesjonalne potrzeby potrafi przedłużać się na kolejne miesiące

Prywatność, wysoka wydajność i pewność w prowadzonych działaniach – tak w skrócie można streścić to, co daje HP w nasze ręce przy zakupie EliteBooka 835 G7. Urządzenie 7. generacji pozwoli nam bez najmniejszych obaw pracować z dowolnego miejsca na świecie, przy wykorzystaniu funkcji bezpieczeństwa zaprojektowanych na przestrzeni kilku ostatnich dekad. Wykorzystamy pełen pakiet HP Suite, a ponadto zachowamy komfort w trakcie podróży. A to za sprawą ultracienkich ramek, lekką obudową, gdzie 84% masy stanowi ekran. W trakcie pracy wykorzystamy panel dotykowy – touchpad oraz długowieczną klawiaturę wyspową z podświetleniem.

Wysoką wydajność zagwarantuje zestaw podzespołów, wśród których znalazł się procesor AMD Ryzen PRO 3/5/7 z oznaczeniem 4450U/4650U/4750U. W tym samym miejscu obecny jest zintegrowana karta graficzna z serii AMD Radeon Vega 3/5/7. Zestaw ten dopełnia pamięć operacyjna w ilości 8/12/16/24/32 GB – DDR4 3200 MHz oraz dysk SSD o pojemności 256/512/1024/2048 GB. W trakcie podróży nie będziemy mieli najmniejszych problemów z połączeniem, bowiem na pokładzie znalazło się Wi-Fi 6 w standardzie 802.11ax. Notebook HP 835 G7 dodatkowo możemy wyposażyć w modem LTE, który pozwoli na połączenie z najszybszymi krajowymi sieciami. Do połączenia z peryferiami posłużą 2 porty USB-C, 2 porty USB-A, HDMI 2.0, wejście combo audio jack. Do komunikacji przyda się kamerka IR HD i mikrofony dalekiego zasięgu.

Kawa zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com