Wydajność, szybkość i wysoka estetyka. Za te trzy cechy można pochwalić notebook HP EliteBook 845 G8

HP EliteBook 845 G8 – 13-calowa matryca, które zabierzesz w każdą podróż

Wydajność, szybkość i wysoka estetyka. Za te trzy cechy można pochwalić notebook HP EliteBook 845 G8. Jest to propozycja, która została zaprojektowana z myślą o osobach chcących osiągnąć bezkompromisowość i płynność w swoim działaniu. Całość oparta jest o płytę główną obsługującą do 64 GB ram, a także najnowsze jednostki od producenta procesorów i kart graficznych – AMD. Przeczytaj poniższy artykuł, jeśli chcesz poznać więcej informacji na temat tego rozwiązania.

Ergonomia i wydajność 8-rdzeniowego procesora

Wydajność, szybkość i wysoka estetyka. Za te trzy cechy można pochwalić notebook HP EliteBook 845 G8Niepodważalnym atutem urządzenia EliteBook 845 G8 jest jego ergonomia. Model wyposażony jest w baterię litowo-jonową o pojemności 53 WHr. Na życzenie możemy zamówić laptopa z czytnikiem linii papilarnych. Do wyboru mamy technologię łączności bezprzewodowej. Możemy zdecydować się na kartę Realtek Wi-Fi, Intel AX200 w połączeniu z Bluetooth lub samo Bluetooth bez dedykowanej karty Wi-Fi.

W ramach polepszenia doświadczeń płynących z użytkowania, producent zamieścił osprzęt w postaci głośników Bang & Olufsen – 2 głośniki stereo. W codziennych czynnościach przyda się kamera HD, zestaw szybkich portów USB, a także pakiet oprogramowania od HP. Możemy liczyć na wsparcie asystenta HP, menedżera zasilania HP, powiadomień HP, narzędzia diagnostyczne UEFI czy sprzętowego wygłuszania hałasów z otoczenia.

13-calowa matryca i procesor w wielu wariantach

EliteBook 845 G8 to bogaty wybór komponentów. Producent daje nam możliwość zakupu jednego z kilku procesorów:

  • AMD Ryzen 3 PRO 5450U (4x 2,6 GHz, do 4,0 GHz z Turbo Boost, 10 MB cache),
  • AMD Ryzen 5 PRO 5650U (6x 2,3 GHz, do 4,2 GHz z Turbo Boost, 16 MB cache),
  • AMD Ryzen™ 7 PRO 5850U (8x 1,9 GHz, do 4,4 GHz z Turbo Boost, 16 MB cache).

Matrycę nabędziemy w wersji FHD z podświetleniem LED UWVA z antyodblaskową matrycą. Można zdecydować się na wersję bez kamerki, ale nie jest to zalecane. Dostępne są jasności 250, 400, 1000 nitów, a także warianty energooszczędne.