HP ProBook 635 Aero G7 to także poszukiwana przez wielu wzmocniona obudowa, dzięki której model ten może nie raz uderzyć o blat biurka, a nawet spaść na typową domową podłogę z wysokości około metra i to kilka razy

HP ProBook 635 Aero G7 – inna imponująca opcja

Inny imponujący HP ProBook 635 Aero G7 (http://triocomputers.com.pl/ultrabook-i-notebook-co-wybrac/) to procesor AMD RYZEN 7 4700 U o ośmiu rdzeniach, 13,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 1000 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, niska masa własna, pojemna bateria, wzmocniona konstrukcja i atrakcyjna obudowa. Model ten to także ciekawa opcja dla informatyka, który zazwyczaj zajmuje się edycją materiału filmowego nakręconego w jakości 4k. Ten fachowiec szuka opcji lżejszej głównie ze względu na to, że jego laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach waży sporo ponad trzy kilogramy i w związku z tym nie jest opcją najwygodniejszą do pracy mobilnej.

HP ProBook 635 Aero G7 to także poszukiwana przez wielu wzmocniona obudowa, dzięki której model ten może nie raz uderzyć o blat biurka, a nawet spaść na typową domową podłogę z wysokości około metra i to kilka razyPolecany dość często HP ProBook 635 Aero G7 to także lekkość, którą doceniają głównie kobiety pracujące, choć one doceniają także kamerę internetową i mikrofon. Drobiazgi te są obecnie niezbędnymi do robienia wideokonferencji i to w celach biznesowych, czyli po to by tłumaczyć współpracownikom dość zawiłe zagadnienia na kamerce. W tym HP zaletą jest także jego markowa matowa matryca, dzięki której można pracować także na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest znacznie atrakcyjniej niż w tanio urządzonym biurze.

HP ProBook 635 Aero G7 to także poszukiwana przez wielu wzmocniona obudowa, dzięki której model ten może nie raz uderzyć o blat biurka, a nawet spaść na typową domową podłogę z wysokości około metra i to kilka razy. Dla bardzo taniego laptopa nawet raz oznacza tę elektroniczną śmierć. wiele w przypadku tego HP znaczy też procesor AMD RYZEN 7 4700 U, opcja tego typu najczęściej trafia do maszyny która waży sporo ponad trzy kilogramy i nie ma wzmocnionej konstrukcji, czyli z tej przyczyny laptop ten jest unikatem i to tym bardzo ciekawym.