Akuratny HP ProBook 635 Aero G7 to także żywotny procesor AMD RYZEN Pro 5 4650 U o sześciu rdzeniach

HP ProBook 635 Aero G7 – typowa wersja

Bardziej typowy HP ProBook 635 Aero G7 to procesor AMD RYZEN Pro 5 4650 U o sześciu rdzeniach, 13,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, 8 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, niska masa własna, pojemna bateria, wzmocniona konstrukcja, czytnik linii papilarnych i atrakcyjna obudowa. Wielu zapewne przyrówna model ten do typowo kobiecych, bo to nie tylko lekkość, ale też mikrofon wraz z kamerą internetową. Dodatki te są obecnie niezbędnymi do organizowania wideokonferencji, za pomocą których można znacznie więcej wytłumaczyć współpracownikom, niż za pomocą telefonu przytkniętego do ucha.

Akuratny HP ProBook 635 Aero G7 to także żywotny procesor AMD RYZEN Pro 5 4650 U o sześciu rdzeniachTym typowym HP ProBook 635 Aero G7 nie pogardzi nawet specjalista, który zazwyczaj zajmuje się edycją materiału filmowego nakręconego w jakości 4K. Taki specjalista także szuka tego lżejszego laptopa do pracy mobilnej, bo noszenie masywnego laptopa z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach to wysiłek i to nie tylko dla kobiety. Matowa matryca tego HP to też dodatkowy plus, bo dzięki niej można nawet pisać artykuły na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam, gdzie jest atrakcyjniej niż w tym typowym i tanio urządzonym biurze, które ma być jedynie miejscem pracy.

Akuratny HP ProBook 635 Aero G7 to także żywotny procesor AMD RYZEN Pro 5 4650 U o sześciu rdzeniach. Rzecz jasna obecnie na rynku spotyka się znacznie tańsze laptopy z procesorami o sześciu rdzeniach, ale one zwalniają znacząco po niecałych dwóch latach użytkowania, a ten konkretny AMD nawet po blisko pięciu latach działa tak jak nowy. W tym konkretnym HP liczą się też detale upiększające, które zazwyczaj doceniają kobiety. One także chcą mieć laptop bardzo dobry jakościowo, ale z tych dobrych jakościowo wybierają ten jeden ich zdaniem najbardziej urodziwy.