Rosnące ceny laptopów skłaniają wiele osób do zainteresowania się urządzeniami w niższej cenie

Laptopy Dell Vostro 3510 – niedrogi laptop do biura. Dlaczego warto kupić?

Rosnące ceny laptopów skłaniają wiele osób do zainteresowania się urządzeniami w niższej cenie. Takim właśnie ekonomicznym laptopem jest Dell Vostro 3510 (http://amt-notebooki.pl/niedrogi-laptop-do-pracy-zdalnej-z-windows-11-czyli-dell-vostro-3510/). Zawieszony pomiędzy flagowcami z rodziny Latitude, a modelami konsumenckimi, doskonale wypełnia lukę w kategorii dobrych i niedrogich notebooków do pracy. Wysokiej jakości podzespoły i zabezpieczenia tylko potwierdzają biznesowych profil urządzenia. 

Laptopy biznesowe w niskiej cenie, czyli Dell Vostro 3510

Rosnące ceny laptopów skłaniają wiele osób do zainteresowania się urządzeniami w niższej cenieOprócz ceny Dell Vostro 3510 kusi także możliwościami. To laptop zarówno dla przedsiębiorstw, jak i również pracy zdalnej. Za sprawą swojej wydajności możemy oczekiwać od urządzenia świetnych wyników w podstawowej pracy z pakietami Microsoft Office, ale laptop dobrze poradzi sobie również z bardziej zaawansowanymi zadaniami. Tutaj skorzystać możemy z rozwiązań dostarczanych przez nowy system Windows 11, z którym to urządzenie jest kompatybilne.

Niedrogi laptop z Windows 11 – Dell Vostro 3510

  • Ekonomiczne rozwiązanie dla małych firm i przedsiębiorstw oraz do domowego biura
  • Kompatybilność z nowym systemem Windows 11
  • Laptop z procesorami Intel Ice Lake oraz Tiger Lake 
  • Gwarancja Next Business Day na 36 miesięcy.

Laptopy Dell Vostro 3510 – czy warto kupić?

15,6-calowa matryca HD i przyzwoite osiągi względem czasu pracy na baterii sprawdzą się w przypadku, kiedy potrzebujemy laptopa do biura, jednocześnie dającego swobodę w pracy poza nim. Tutaj warto wspomnieć także o dedykowanych do takich właśnie urządzeń procesorach. Producent daje do wyboru użytkowników warianty z 10. Generacją układów Intel Ice Lake oraz nowszymi Tiger Lake. Ponadto skorzystać możemy również z dysków SSD. Dell Vostro 3510 oferuje także funkcje bezpieczeństwa standardowo spotykane w seriach biznesowych. Czytnik linii papilarnych oraz moduł szyfrujący TPM chronią dane przed nieproszonymi gośćmi. Firma Dell objęła urządzenie gwarancją NBD na 36 miesięcy.