Laptop Lenovo jest zbudowany na bazie wydajnego procesora mobilnego od Intela, a najnowsza pamięć operacyjna typu DDR4 pozwala na błyskawiczny dostęp do potrzebnych danych

Lenovo laptopem na studia

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie roku akademickiego. Dla mnie jak i dla wielu młodych ludzi pragnących zdobywać i wykorzystywać wiedzę to niezwykły czas, w którym pragniemy zdobywać jak najwięcej cennego doświadczenia, które będziemy wykorzystywać w dalszym życiu.

Laptop Lenovo jest zbudowany na bazie wydajnego procesora mobilnego od Intela, a najnowsza pamięć operacyjna typu DDR4 pozwala na błyskawiczny dostęp do potrzebnych danychNiestety, wybrałem bardzo ciężkie studia na kierunku „Informatyka” i nie miałem laptopa, dzięki któremu mogłem egzekwować wiedzę w praktyce. Moim wyborem okazał się Lenovo ThinkPad P53, którego cena jak i możliwości najlepiej odpowiadają moim przyzwyczajeniom.

System taki jak na studiach

Na studiach bardzo często korzystamy z różnych aplikacji jak i samym komputerów. Zdecydowałem się wybrać laptop, którego system jest mi znany ze studiów. Laptop Lenovo ma fabrycznie zainstalowany i skonfigurowany system, dzięki czemu można w pełni skupić się na nauce.

Odpowiednie dodatki do laptopa

W wielu osobach można odnaleźć jeszcze mit, który był powielany przez pokolenia – laptopy są słabe i nie nadają się do korzystania z nich na co dzień. Te osoby powinny zobaczyć nominalną konfigurację laptopa od Lenovo, by móc zmienić swoje przyzwyczajenia.

Laptop Lenovo jest zbudowany na bazie wydajnego procesora mobilnego od Intela, a najnowsza pamięć operacyjna typu DDR4 pozwala na błyskawiczny dostęp do potrzebnych danych. Wszystkie te elementy pozwalają na cieszenie się swobodą pracy przez długie lata.

Ale czy to wszystko? Wysoka wydajność i mobilność laptopa sprawia, iż z laptopem nawet najdłuższa podróż może być niezapomniana. Lenovo, dzięki zastosowaniu najnowszych elementów znacząco obniżyło zużycie baterii, dzięki czemu każdy student nie musi szukać gniazda do ładowania by uzupełnić brakujące procenty, które podczas wymagającego dnia nauki znikają niezwykle szybko.

 
People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com