Lenovo ThinkPad E14 2 gen. cechuje przede wszystkim obudowa wykonana z aluminium i tworzyw sztucznych

Lenovo ThinkPad E14 2 gen.

Lenovo ThinkPad E14 2 gen.to wysokie jakości notebook o szerokich zastosowaniach (więcej). Doskonale sprawdza się w firmowym biurze jako narzędzie pracy. W zależności od własnych potrzeb można wykorzystywać go, także do prywatnego użytku. Dobrą stroną tego modelu jest spora energooszczędność, co powoduje, że jego eksploatacja w firmie może okazać się bardzo korzystna z punktu widzenia przedsiębiorców.

Cechy charakterystyczne sprzętu

Lenovo ThinkPad E14 2 gen. cechuje przede wszystkim obudowa wykonana z aluminium i tworzyw sztucznychLenovo ThinkPad E14 2 gen. cechuje przede wszystkim obudowa wykonana z aluminium i tworzyw sztucznych. Notebook wyróżnia się dobrze wykonaną konstrukcją i komfortową w użytku klawiaturą, dzięki której praca na nim staje się prawdziwą przyjemnością. Ekran tego modelu ma 14 cali. Posiada on bardzo wąskie ramki po bokach, co powoduje, że jest on maksymalnie zoptymalizowany do pracy mobilnej, jak i do podróży. Notebook jest bardzo ekonomiczny w użytku. Jest niedrogi, dzięki czemu jego zakup nie powinien stanowić większego problemu.

Podzespoły i parametry urządzenia

Notebook posiada dobrej jakości podzespoły i parametry. Występować może w różnych wersjach, dlatego warto zwracać uwagę na jego konfigurację. Standardowa wersja może posiadać procesor w wersji AMD Ryzen 3 4300 U lub AMD Ryzen 5 4500 U. Liczba rdzeni procesorów wynosi 4 lub 6 Znaleźć można, także egzemplarze wyposażone Intel Core Ice Lake 10. Ilość pamięci RAM to 4,8 lub 16 GB. Parametry pozwalają na bardzo wydajną pracę. Jeżeli chodzi o pojemność dysku SSD to 256 lub 512 GB, powinno wystarczyć do instalacji podstawowych programów komputerowych niezbędnych do pracy. Lenovo ThinkPad E14 2 gen. ma zintegrowany układ graficzny. Wyposażony może zostać w dobrej jakości kartę graficzną AMD Radeon Vega 5 lub AMD Radeon Vega 6. Powinny one spełnić podstawowe wymagania i zapewnić wysoką wydajność sprzętu.

Komputer zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com