Niesamowitą sprawą jest to, jak szybko rozwija się obecnie technologia

Lenovo ThinkPad L13 – ultrabook do biznesu i do podróżny

Niesamowitą sprawą jest to, jak szybko rozwija się obecnie technologia. Jeszcze do niedawna wszystkie laptopy kojarzyły się z urządzeniami topornymi, dość ciężkimi i niezbyt wydajnymi. Obecnie jednak na rynku znajdziemy laptopy lepsze od niejednej stacji roboczej, czy tak niewielkie, że zmieszczą się nawet w damskiej torebce. Świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o segment biznesowy jest laptop Lenovo ThinkPad L13, który łączy w sobie najlepsze cechy niewielkiego urządzenia wraz ze świetną wydajnością dzięki zastosowaniu najnowszej generacji procesorów niskonapięciowych – Intel Comet Lake.

Wnętrze, w którym można się zakochać

Niesamowitą sprawą jest to, jak szybko rozwija się obecnie technologiaW każdym laptopie najważniejsze jest wnętrze, a dokładniej jego specyfikacja, która pozwoli zdecydować, czy dany model spełni nasze oczekiwania. W przypadku ultrabooka Lenovo ThinkPad L13 mowa tutaj o tak takich rozwiązaniach jak:

  • niskonapięciowy procesor Intel Comet Lake,
  • szybki dysk SSD na złączu M.2 PCIe NVMe o maksymalnej pojemności nawet 1 TB,
  • 16 GB pamięci operacyjnej DDR4, o krótkim czasie dostępu,
  • wydajną i pojemną 46 Wh baterię, która pozwoli na wiele godzin pracy,
  • komfortowy wyświetlacz 13,3 cala o rozdzielczości Full HD,
  • całą masę przydatnych złącz,
  • technologie istotne dla bezpieczeństwa, takie jak złącze TPM 2.0, Kensington Lock, czytnik linii papilarnych oraz kamerkę internetową z obsługą Windows Hello i mechaniczną przesłoną.

Czy warto zakupić ultrabooka Lenovo ThinkPad L13?

Każdy biznesmen potrzebuje nie tylko pracowników, na których może polegać, ale także tego samego powinien on oczekiwać od swojego laptopa. W przypadku ultrabooka Lenovo ThinkPad L13 mowa tutaj o niewielkich rozmiarach, małej wadze, najwyższej wydajności i pięknym, choć stonowanym, biznesowym designie. To wszystko w połączeniu z solidnością i dobrym spasowaniem wszelkich elementów daje nam w efekcie świetne urządzenie, które sprawdzi się w każdych warunkach.

Obraz autorstwa Free-Photos - Pixabay