Wydajność i moc obliczeniowa są zdecydowanie jednym z najważniejszych aspektów jeśli mówimy o laptopach przeznaczonych do biznesu

Lenovo ThinkPad P73- laptop biznesowy dla wymagających

Wydajność i moc obliczeniowa są zdecydowanie jednym z najważniejszych aspektów jeśli mówimy o laptopach przeznaczonych do biznesu. Pozwala to korzystać bezproblemowo z urządzenia, zaś sama praca jest nieprzerwana i po prosty przyjemna. Na tle konkurencji jednym z laptopów wyróżniających się pod względem zastosowanych podzespołów jest urządzenie Lenovo ThinkPad P73.

Laptop dla wymagających

Wydajność i moc obliczeniowa są zdecydowanie jednym z najważniejszych aspektów jeśli mówimy o laptopach przeznaczonych do biznesuZdecydowanie Lenovo ThinkPad P73 można zaliczyć do laptopów z górnej półki, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. To również przykład laptopa sprawdzającego się podczas trudniejszych zadań, przy których moc obliczeniowa stanowi istotny aspekt.

Lenovo ThinkPad P73 jest tak wydajnym sprzętem dzięki bardzo dobremu procesorowi z serii Intel Core i7 9750H, który to posiada aż sześć rdzeni. Ich bazowe taktowanie w przypadku niewymagających zajęć wynosi 2,6 GHz, jednakże gdy potrzebna jest moc wartość ta wzrasta nawet do 4,5 GHz. To zdecydowanie świetne połączenie, które gwarantuje moc gdy jest ona potrzebna, a z drugiej strony pozwala zaoszczędzić energii dzięki czemu praca bez konieczności ładowania urządzenia będzie dłuższa.

Ponadto w Lenovo ThinkPad P73 odnajdziemy już standardowo 8 GB pamięci operacyjnej RAM, która może zostać rozszerzona maksymalnie do 64 GB. Dostępne są dodatkowo jeszcze 3 banki na kości pamięci. Taktowanie samych pamięci to wartość 2666 MHz. Takie zestawienie wydajnego procesora oraz pamięci gwarantuje osiągi na najwyższym poziomie. Wszystko wspierane jest ponadto przez dedykowaną kartę graficzną nVidia Quatro P620.

Matryca

Oprócz wydajności i podzespołów, które odpowiadają typowo za ten aspekt należy wziąć pod uwagę również inne elementy. Jednym z nich jest matryca o przekątnej 17,3 cala. Obraz w tym wypadku wyświetlany jest w rozdzielczości FULL HD. Jest to wystarczające, zaś sama jakość obrazu oraz kąty widzenia są naprawdę dobre. Lenovo ThinkPad P73 jest laptopem przeznaczonym dla osób, które potrzebują niezawodnego i bardzo wydajnego sprzętu (http://pclaptop.pl/mobilna-stacja-robocza-z-nfc-i-i9-lenovo-thinkpad-p73/). Sam wygląd również przyciąga- jest on elegancki i stonowany.

 

Obraz z lenovo.com