Laptopy Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to nowoczesne mobilne stacje robocze, które zaprojektowane zostały z myślą o intensywnej pracy

Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 – co oferują 15″ laptopy dla grafików?

Laptopy Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to nowoczesne mobilne stacje robocze, które zaprojektowane zostały z myślą o intensywnej pracy. Szczególny nacisk położono w tym przypadku na wydolność graficzną, co sprawia, że są to interesujące laptopy dla grafików, środowisk CAD oraz architektów. Dzięki olbrzymim pokładom mocy oraz mobilności, do rąk użytkowników trafia narzędzie o funkcjonalności standardowej stacji roboczej w przenośnym wydaniu. 

15,6-calowe laptopy dla grafików

Laptopy Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to nowoczesne mobilne stacje robocze, które zaprojektowane zostały z myślą o intensywnej pracyGłówną atrakcją, jaką przygotowało Lenovo w przypadku modelu ThinkPad T15g drugiej generacji, są procesory zaktualizowane do Intel Core 11. Generacji. Do dyspozycji oddana została duża przestrzeń do magazynowania danych, tj. szybki dysk SSD, do 128 GB DDR4, a także kilka wariantów matryc. 15,6-calowe ekrany dostępne są od wersji Full HD IPS, aż po Ultra HD OLED. 

Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 – laptopy z RTX 3080

Tym, co najbardziej interesujące, jest wydajność graficzna. Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to laptopy z RTX 3080 umożliwiające efektywność w przypadku prac związanych z projektowaniem wspomaganym komputerowo CAD, renderingiem czy modelowaniem. Wszystko to, warto podkreślić, w wygodnej i łatwo dającej się transportować obudowie. Z tego też względu obudowa urządzenia, choć cechuje ją prostota, zapewnia ochronę cennych podzespołów znajdujących się wewnątrz notebooka. Po bokach znaleźć można niezbędne porty i złącza, takie jak USB 3.2 Gen 1 typu A czy slot na karty SD.

Kolejny krok ku doskonałości. Dlaczego warto kupić laptopa Lenovo ThinkPad T15g Gen 2?

Laptopy Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to narzędzia do profesjonalnego wykorzystania. Odpowiednio dobrane podzespoły zapewniają wysoki komfort w trakcie pracy pod dużym obciążeniem. Z tego też względu jest to urządzenie wielozadaniowe, radzące sobie nawet z wieloma operacjami jednocześnie. Dodatkowo laptop posiada bogate funkcje ochrony prywatności, dzięki czemu nasze dane pozostają ukryte przed ciekawskimi spojrzeniami.