Laptopy z zawiasami 360 to nie tylko fajny gadżet.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6: zawiasy 360, Win 10 i Tiger Lake

Laptopy z zawiasami 360 to nie tylko fajny gadżet. To przydatne narzędzia, które pozwalają na prowadzenie przejrzystych, a nawet widowiskowych prezentacji. Lenovo w swojej zmodyfikowanej serii Yoga prezentuje 6 odsłonę ThinkPada X1, który zapewnia wysoką ergonomię i kulturę pracy. Notebook zdecydowanie należy do klasy premium, bo na jego pokładzie znalazły się wszechstronne rozwiązania sprawdzające się zarówno w delegacji, jak i w codziennej pracy biurowej. Do czynienia mamy z procesorem marki Intel, maks. 32 GB pamięci RAM i 2 TB PCIe SSD 4. generacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 – wydajny laptop z systemem Windows 10

Laptopy z zawiasami 360 to nie tylko fajny gadżet.Wydajny notebook jest niezbędny do tego, aby szybko i zręcznie radzić sobie z codziennymi zadaniami. Warto jednak iść o krok dalej i działać z duchem czasu. Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 to rozwiązanie, które pozwala przekształcić laptopa w podręczne urządzenie do prowadzenia prezentacji (więcej: http://www.notebook4u.com.pl/lenovo-thinkpad-x1-yoga-gen-6-niezawodny-i-wydajny-laptop-biznesowy/). Wszechstronność tego urządzenia pozwala na jego wykorzystanie z najbardziej wymagającym oprogramowaniem. Specyfikacja wygląda w następujący sposób:

  • procesor: Intel Core i7 vPro 11. generacji,
  • pamięć RAM: do 32 GB pamięci LPDDR4x,
  • pamięć masowa od 128 do 2048 GB pamięci SSD 4. generacji,
  • grafika Intel Iris Xe.

W trakcie użytkowania będziemy mieć szansę na podłączenie peryferiów takich jak myszka i klawiatura z użyciem portów USB-A, USB-C, a także HDMI i gniazda słuchawkowego, i mikrofonowego. Opcjonalnie możemy zakupić wersję z gniazdem karty nano SIM. Klawiatura jest odporna na zalania, posiada panel dotykowy, białe podświetlenie LED i klawisze funkcyjne (F9 – F11).

Bateria, ekran i wyposażenie dla biznesu

Za wysoką jakość obrazu odpowiadać będzie 14-calowy ekran w rozdzielczości UHD+ lub FHD. Wszystkie ekrany są dotykowe, posiadają jasność od 400 do 500 nitów. Bateria 57 Wh pozwala na 15 godzin pracy oraz szybkie ładowanie przy użyciu zasilacza o mocy 65 W.