ThinkPad X1 Carbon wraz z kolejną generacją przynosi szereg aktualizacje wpływających na pozytywne doświadczenia płynące z korzystania z urządzenia

Maksymalne osiągi w biznesie z laptopem Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 (więcej: http://www.notebook4u.com.pl/lenovo-thinkpad-x1-carbon-najwyzsza-jakosc-i-mobilnosc/) jest jednym z czołowych modeli przedsiębiorstwa, które są dedykowane segmentowi biznesowemu. Maksymalnie wydajny laptop certyfikowany wsparciem platformy Intel Evo to godne zaufania narzędzie pracy zaopatrzone w najnowsze rozwiązania.

ThinkPad X1 Carbon wraz z kolejną generacją przynosi szereg aktualizacje wpływających na pozytywne doświadczenia płynące z korzystania z urządzeniaFlagowiec Lenovo dostarcza niezbędnych atrybutów umożliwiających niezakłóconą pracę, doskonale odnajdując się w korporacjach i przedsiębiorstwach.

Biznes w nowoczesnym wydaniu – ThinkPad X1 Carbon

ThinkPad X1 Carbon wraz z kolejną generacją przynosi szereg aktualizacje wpływających na pozytywne doświadczenia płynące z korzystania z urządzenia.

Sam producent reklamuje swój nowy flagowy model jako perfekcyjne rozwiązanie biznesowe i ciężko się z tym nie zgodzić. Komputer ten stanowi wygodne i kompaktowe rozwiązanie, tym samym dając szerokie możliwości pod kątem pracy w podróży.

Wspierany przez Intel Evo

Wysoką wydajność w codziennym wykorzystywaniu potwierdza dodatkowo certyfikat zgodności z wymaganiami platformy Intel Evo. Wszelkie rozwiązania z zakresu podzespołów dostosowano do maksymalnego komfortu użytkowania.

Niewielkie rozmiary i ogromne możliwości – Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9  dzięki swojej kompaktowej i poręcznej konstrukcji odznacza się ultramobilnym profilem. Lekkość, wydajność oraz wytrzymałość pozwalają bez obaw zabrać go w podróż, jednocześnie nie martwiąc się o ewentualne negatywne skutki wstrząsów czy upadku z niewielkich wysokości.

Matryca 16:10 i wydajne procesory Tiger Lake

Laptop zyskał poprawiony ekran o proporcjach 16:10 dodatkowo wspierany przez technologię redukcji emisji niebieskiego światła oraz obsługę funkcji Dolby Vision.

Bijącym sercem modelu ThinkPad X1 Carbon są procesory Intel Core Tigel Lake o dużej wydajności i energooszczędnym charakterze. Wszystko to wspierane jest obsługą  do 32 GB pamięci RAM DDR4 3200 MHz.