Laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga to solidna konstrukcja, o niskiej wadze, ogromnej wszechstronności i energooszczędności

Niezwykle mobilny laptop

Bez dwóch zdań w dzisiejszych czasach ogromne znaczenia ma mobilność zwłaszcza w temacie technologii komputerowych. W związku z ciągłym pośpiechem zarówno w biznesie, jak i dla osób często podróżujących potrzebne jest poręczne urządzenie o wysokiej wydajności. Taką konstrukcją jest między innymi Lenovo ThinkPad L13 Yoga. Stanowi on nowość na rynku laptopów, bowiem wyposażony został w niskonapięciowy procesor Intel Comet Lake, czyli najnowszą, 10. generację Intel Core.

Laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga to solidna konstrukcja, o niskiej wadze, ogromnej wszechstronności i energooszczędności

Wydajny i poręczny notebook

Lenovo ThinkPad L13 Yoga to model, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy pracują zwykle w biegu, nieustannie przemieszczając się między różnymi miejscami. Jest to solidna konstrukcja, bardzo dobrze przemyślana, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że sprosta on wszelkim trudnościom pracy w podróży, a jeśli chodzi o jej specyfikację to jest ona następująca:

  • 13,3 calowy, dotykowy ekran IPS w rozdzielczości Full HD z możliwością obrotu o 360 stopni,
  • bardzo wydajny, niskonapięciowy procesor Intel Core 10. generacji,
  • pamięć RAM DDR4 oraz dysk M.2 NVME na złączu PCIe,
  • wygodna klawiatura i duży gładzik oraz bogata ilość złącz,
  • niewielki rozmiary przy zachowaniu pojemnej baterii, pozwalającej na wiele godzin pracy.

Czy warto zakupić laptopa Lenovo ThinkPad L13 Yoga?

Laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga to solidna konstrukcja, o niskiej wadze, ogromnej wszechstronności i energooszczędności. Połączenie tych cech z niesamowicie wydajną, nowoczesną specyfikacją sprawia, iż jest to model idealny dla osób potrzebujących świetnej wydajności w czasie podróży. Stosunkowo niewielka cena oraz dbałość o detale i wsparcie producenta sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok tego modelu, który swoim designem potrafi skraść serce niejednego użytkownika.

 

Obraz autorstwa: news.lenovo.com