Lenovo ThinkPad P53 to model, który może zaskoczyć kogoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z komputerem tej klasy

Nowa mobilna stacja robocza Lenovo

W zakresie mobilnych stacji roboczych Lenovo ma bardzo silną pozycję. Oczywiście nie jest ona liderem- bo takiego w tej dziedzinie nie ma. Producenci rywalizują ze sobą produkując bardzo zróżnicowany sprzęt. Raz na prowadzenie wysuwa się jeden, raz drugi. Warto jednak zaznaczyć, że aktualnie Lenovo znacznie wzrasta na znaczeniu dzięki uznaniu wielu użytkowników. Z pewnością na uznanie zasługuje produkt, którym jest Lenovo ThinkPad P53 (http://www.mk-notebook.pl/lenovo-thinkpad-p53-procesor-intel-9-generacji-oraz-potezna-grafika-quadro-rtx-5000/). Ta mobilna stacja robocza zaskakuje tym, jak dobrze się na niej pracuje. Doskonale widać, że jest to komputer stworzony do pracy na najwyższych obrotach. Duża moc obliczeniowa pozwala na wykonywanie ekstremalnych wręcz zadań. Zadziwiające jest przy tym, że komputer przy ich wykonywaniu się nie przegrzewa. Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkPad P53 i jego możliwości jasno wskazują, że jako komputer nie ma sobie równych. Jeżeli ktoś potrzebuje mocnego sprzętu, powinien pochylić się nad tą ofertą.

Stworzony do pracy

Lenovo ThinkPad P53 to model, który może zaskoczyć kogoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z komputerem tej klasyLenovo ThinkPad P53 to model, który może zaskoczyć kogoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z komputerem tej klasy. Komputer działa na systemie Microsoft Windows. Zastosowano w nim procesory z rodziny Intel Coffee Lake. Procesor, który użytkownik może wybrać to Intel Core i5, Intel Core i7 oraz Intel Xeon. Karta graficzna, która znajduje się wewnątrz laptopa to NVIDIA Quadro RTX 5000. Pamięć RAM początkowo wynosi nawet 64 GB. Do tego bardzo dużo pamięci masowej (tutaj też oczywiście użytkownik może wybrać jedną spośród kilku wartości).

Sprzęt idealnie nadaje się do pracy. Jest to standardowej wielkości laptop (matryca 15,6 cali), który zaskakuje swoimi możliwościami. Całość, chociaż jest naprawdę mocna, zamknięta jest w obudowie standardowego ThinkPada. Z zewnątrz nie widać jakiej klasy jest to sprzęt, lecz już przy pierwszym użyciu można się o tym przekonać.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com