Rozważając zakup komputera biznesowego, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii

Poszukiwania laptopa do biznesu

Rozważając zakup komputera biznesowego, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii. Laptop taki powinien być przede wszystkim odpowiednio wydajny, a przy tym charakteryzować się dużą mobilnością, tak by mógł służyć przedsiębiorcy w różnych warunkach, w jakich się znajdzie. Na pewno ciekawą propozycją pod tym względem jest Dell Vostro 3510. Z pozoru niewinnie wyglądający sprzęt, potrafi zaskoczyć bardzo pozytywnie swoimi możliwościami. 

Specyfikacja i konfiguracja modeli

Rozważając zakup komputera biznesowego, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestiiLinia Vostro praktycznie od samego początku kojarzona jest z modelami typowo biznesowymi. Przy pracy w firmie oczekuje się przede wszystkim komfortu i wydajności pracy. Czy Dell Vostro 3510 to zagwarantuje? Mamy przed sobą wytrzymały i wielozadaniowy komputer, który posiada trzy modele procesorów. Najmocniejsza jednostka Intel Core i7-1165G7, a także nieco słabsze Intel Core i3 oraz i5. Wszystko zależy przede wszystkim od tego, czego oczekujemy od naszego biznesowego laptopa. W większości przypadków bez problemów sprawdzą się nawet słabsze jednostki, które jednocześnie nie spowodują zbytniego obciążenia biznesowego portfela. Dell Vistro 3510 posiada zintegrowaną grafikę Intel Iris Xe, a także pamięć RAM, którą można maksymalnie rozszerzyć do 32 GB. Dysk, jaki współpracuje z tą jednostką to SSD M.2 PCle 512 GB.

Nieskomplikowany design

Komputer Dell Vostro 3510 to sprzęt o klasycznym wyglądzie. Nie ma tutaj nic zaskakującego, jednak osoby, które przyzwyczaiły się do innych modeli Dell wiedzą,  że w ten prostocie jest metoda, która zapewnia bardzo funkcjonalne wykorzystanie sprzętu. Mamy tutaj pełny układ klawiatury, razem z klawiaturą numeryczną oraz bardzo ciekawe rozwiązanie, jakim jest czytnik linii papilarnych, umożliwiający znacznie szybsze uruchomienie naszego komputera. Całość to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie dla biznesu, które sprawdzi się nawet u bardzo wymagających przedsiębiorców.