HP ProBook 450 G7 to propozycja laptopa biznesowego przygotowana przez firmę Hewlett-Packard

ProBook sprawdzi się w grafice, jak i skomplikowanych obliczeniach

HP ProBook 450 G7 to propozycja laptopa biznesowego przygotowana przez firmę Hewlett-Packard (http://www.notebooki-notebooki.pl/jak-zabezpieczyc-sie-przed-atakami-wirusow-komputerowych/). Poprzednie generacje spotkały się z dużym sukcesem sprzedażowym, co skłoniło firmę do kontynuacji dobrej passy. Urządzenie śmiało konkuruje z najpopularniejszymi producentami laptopów przygotowanych z myślą o potrzebach biznesu. Zastosowane podzespoły gwarantują wydajną i stabilną pracę w nowoczesnych biurach.

Parametry techniczne urządzenia

HP ProBook 450 G7 to propozycja laptopa biznesowego przygotowana przez firmę Hewlett-Packard Model 450 G7 nie należy do najlżejszych urządzeń dostępnych na rynku. Według wskazań producenta, z zamontowaną baterią waży około 2 kilogramów. W zamian za to użytkownik otrzymuje wzmocnioną konstrukcję i obudowę, dzięki którym ryzyko uszkodzenia np. poprzez zwiększony nacisk dłoni zostało zminimalizowane. Ponadto na wyposażeniu znajduje się pełnowymiarowa klawiatura, z wyodrębnionym blokiem numerycznym, co szczególnie docenią pracownicy działów księgowych. W sprzedaży dostępne są modele z następującymi procesorami:

Jeśli szukamy urządzenia do zaawansowanej obróbki graficznej lub gier, warto rozważyć zakup urządzeń zawierających dodatkową kartę graficzną. Jak przystało na laptopa biznesowego, modele 450 G7 sprzedawane są z wbudowanym dyskiem SSD. Przy zakupie urządzenia można zamówić zwiększenie przestrzeni dyskowej. Analogicznie sprawa ma się z pamięcią operacyjną RAM. W standardzie wybór sprowadza się do 8 i 16 GB. Czas pracy na baterii wydaje się dość atrakcyjny. Zgodnie z przeprowadzonymi testami, jednorazowe naładowanie 3-komorowego akumulatora wbudowanego w urządzenie, pozwala na około 780 minut ciągłej pracy. Prawdopodobnie w sytuacji mocniejszego obciążenia procesora obliczeniami, czas ten ulegnie skróceniu. Podobnie jak w przypadku laptopów innych producentów, zastosowana została matowa matryca ekranu. W mniejszym stopniu męczy ludzki wzrok, co wydaje się dość istotne w przypadku wielogodzinnej pracy.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com