Mobilna stacja robocza HP ZBook Firefly 15 G8 łączy w sobie niesamowitą moc, grafikę i niesamowicie kompaktową konstrukcję

Recenzja notebooka HP ZBook Firefly 15 G8

Mobilna stacja robocza HP ZBook Firefly 15 G8 łączy w sobie niesamowitą moc, grafikę i niesamowicie kompaktową konstrukcję. Teraz możesz z łatwością zabrać ze sobą swoją wydajną stację roboczą. Pracuj w podróży dzięki smukłej, lekkiej mobilnej stacji roboczej. Możesz pracować w dowolnym miejscu, ponieważ to urządzenie ma tylko 22 mm grubości i waży 1,90 kg.

Odżywianie nowej generacji

Mobilna stacja robocza HP ZBook Firefly 15 G8 łączy w sobie niesamowitą moc, grafikę i niesamowicie kompaktową konstrukcjęCiesz się mocą stacji roboczej 3D z najnowszymi procesorami Intel Core i5 i i7, do 32 GB pamięci RAM i do 2 TB pamięci masowej. Ponadto jest certyfikowany przez wiodących dostawców oprogramowania w celu zwiększenia wydajności podczas przełączania między aplikacjami.

Niezaprzeczalna niezawodność

Pewnie rozpocznij dzień dzięki niezawodnej stacji roboczej HP ZBook Firefly 15 G8. Ta stacja robocza łączy w sobie innowacyjność, wydajność i niezawodność.

Konstrukcja i cechy – Na zewnątrz aluminium, wewnątrz plastik

Komputer HP ZBook Firefly 15 G8 ma zupełnie nową konstrukcję. Wcześniej na pokrywie wyświetlacza znajdowało się logo HP, teraz zostało ono przeniesione na ramkę wyświetlacza, a logo serii ZBook – podstępna litera Z – dumnie błyszczy na pokrywie. Ramki wyświetlacza stały się bardziej kompaktowe. Jest on czarny, podobnie jak klawiatura, a reszta obudowy jest pomalowana na ciemnoszary kolor.

Wiele części obudowy wykonano z aluminium, są to m.in. pokrywa ekranu, pokład i spód. Klawiatura i ramka ekranu są plastikowe, a wewnątrz obudowy również zastosowano plastik. Podsumowując, nie jest to unibody. Ale trwałość i sztywność są całkiem zadowalające. Pokład nie ściska się do środka po naciśnięciu, a po naciśnięciu pokrywy wyświetlacza nie otrzymamy kolorowych plam na matrycy.

Zawiasy ekranu, wizualnie zaprojektowane jako jeden podłużny element, dobrze trzymają ustawiony przez użytkownika kąt. Maksymalny kąt wynosi około 165 stopni i możliwe jest otwieranie jedną ręką. Wiele innych laptopów biznesowych otwiera się na pełne 180 stopni.