Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8 to najnowsza rewizja świetnie ocenianego laptopa biznesowego

Wydajny Ultrabook do domu i pracy

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8 to najnowsza rewizja świetnie ocenianego laptopa biznesowego. Charakteryzuje się on wysoką jakością wykonania. W niewielkiej obudowie tego smukłego komputera drzemie ogromna moc, która pochodzi ze świetnych podzespołów jakie tam się znalazły. Mimo tego że laptop jest bardzo cienki może pochwalić się niezwykłą wytrzymałością. Potwierdza to fakt że przeszedł 12 testów standardów wojskowych oraz 200 testów jakości.

Świetny wybór do pracy jak i domu

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8 to najnowsza rewizja świetnie ocenianego laptopa biznesowegoCechami charakterystycznymi komputera jest jego wysoka wydajność połączona z niewielkimi wymiarami i niską wagą wynoszącą niespełna 1,1kg. Komputer jest bardzo kompaktowy dzięki  jego wymiarom. Świetnie sprawdzi się również podczas podróży.

Komputer jest wyposażony w wygodny TouchPad oraz TrackPoint dzięki którym nawigacja w programach będzie niezwykle wygodna. Jest on także wyposażony w podświetlaną klawiaturę. System operacyjny z którym go wyciągamy z pudełka to Windows 10 Pro.

Ogromna moc w małej obudowie

Grubość komputera po złożeniu to zaledwie 15mm. We wnętrzu tego 14 calowego laptopa znajduje się najwyższej klasy klasy czterordzeniowy procesor Intel Core Comet Lake, który jest procesorem o niskim zużyciu prądu. Znajduje się w nim także 16GB pamięci ram w technologii DDR3 oraz zintegrowana karta graficzna IntelHD. Dzięki tym podzespołom Ultrabook jest w stanie wytrzymać długi czas na baterii przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Laptop jest wyposażony w ekran o przekątnej 14 cali i rozdzielczości w zależności od wersji wynosi ona 1080p czyli Full HD lub rozdzielczość 4K. Ekran to wysokiej jakości matowa matryca wspierająca technologię Dolby Vision oraz HDR. Dzięki temu obraz wyświetlany na ekranie komputer jest świetnej jakości, pozując żywe i naturalne barwy.

Kupując tego komputer nie musimy się martwić o to czy starczy nam miejsca na nasze dane. Jest on bowiem wyposażony w szybki dysk SSD o pojemności 512GB.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com